Толока трейлер російською #346

Everything about Triple Triad
Post Reply
EddieBepay

Post by EddieBepay » Thu Jun 04, 2020 8:31 pm

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

На широкі екрани фільм виходить 12 березня. Однак допрем’єрний тур картини зоною ООС пройшов ще восени минулого року. Михайло Іллєнко та актори стрічки відвідали понад двадцять міст та селищ Донецької і Луганської областей. Зазначимо, що сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть спрямовані на допомогу армії.

На толоку скликали сусідів, родичів, товаришів - усі працювали разом, а коли робота була закінчена, разом сідали за частування та співи. Почали роботу ще 7 років тому, але через брак фінансування довелося розтягнути знімальний процес. Щонайменше хтось відразу порине в історію, згадає Довженка і Параджанова, хтось скаже, що сучасні комерційні комедії – чудова альтернатива голлівудщині, дехто в захваті від фестивальних картин, а для когось такого поняття не існує взагалі. Бо воєн в нашій історії було багато, але, так само швидко, як хату знищують, вона так само швидко і воскресає. Однак творчий процес зупинився через події на Майдані та війну. У Шевченковому міфі є (як показала Оксана Забужко) бінарна опозиція: Україна — імперія. Фільм Михайла Іллєнка “Толока” вийде у всеукраїнський прокат 12 березня. — Зі вступом у дію закону про квоти в Україні почали більше знімати фільмів українською. До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. Ми подалися на відповідний грант і одержали підтримку.

У інтерв’ю Радіо Культура він розповів про пошуки себе, участь в ООС, ролі в кіно та колискові для своїх синів. Кажуть: "Як човна назвали, так він і попливе". Скажімо, ми довго не могли визначитися, де знімати останню сцену толоки. А творчий задум цієї стрічки в режисера-постановника, автора сценарію та одного з продюсерів Михайла Іллєнка виник більш ніж 50 років тому. А в цій п’єсі я антипод, я "тітушка", я людина з кримінальним минулим. Значний внесок у цей проект зробив також Іван Миколайчук, а поворотною подією стала балада Шевченка, – і тоді всі пазли склалися. Або з підказками, як, наприклад, про Чорнобильську катастрофу. Прем’єра трейлера відбулася в межах Зимового кіноринку Одеського кінофестивалю”, - ідеться в повідомленні. Проте вже у 2013 році ідея була гідно оцінена і отримала дозвіл на державне фінансування. Так говорить про ідею створення фільму сам режисер Михайло Іллєнко:

В головних ролях: Одна із особливостей майбутнього фільму – це саундтрек, над створенням якого працюватиме не лише Сергій Фоменко, зауважує продюсер Пилип Іллєнко. Він опинився з такою психічно хворою, агресивно налаштованою людиною віч-на-віч, і це могло стати фіналом його життя. Наші батьки добре пам'ятають знамениту пісню на слова Дмитра Луценка "Хата, моя біла хата, рідна моя сторона, пахне любисток і м'ята, мальви цвітуть край вікна". Я беру активну участь у їхньому розвитку, спілкуюсь із ними, я їм читаю на ніч казки. Робили толокою. Життя у знаменитий вірш 1848 року вдихнув режисер Михайло Іллєнко. От зараз граю в мюзиклі "Got to Be Free" у "Театрі на Подолі". Той неситим оком

12 березня стартує національна прем’єра фільму відомого українського режисера Михайла Іллєнка «Толока». До здійснення своєї мрії про те, що картину покажуть у кінотеатрах, Михайло Герасимович йшов довгих 53 роки! Однак ще торік режисер зі знімальною групою показав свою картину в понад 20 містах і селищах Донецької та Луганської областей. І демонстрували її не у фешенебельних залах, а у напівзруйнованих клубах і просто неба. «Толока» — це 400-річна подорож хати Катерини просторами України. Це боротьба за виживання, за рідну домівку, яку постійно руйнує ворог. Кожна війна і лихо забирали людські життя, залишали тисячі українців без даху над головою. Однак люди приходили на толоку й допомагали збудувати гуртом нову хату. 12 хатин змінила героїня фільму Катерина (головну роль зіграла Іванна Іллєнко), і разом із ними промайнули кілька століть історії України.

Теги: Толока дивитися онлайн 2020 Толока 2020 дивитися онлайн Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн фiльм Толока фiльм онлайн Толока торрент скачати Толока фiльм 2020 кіно Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм и онлайн Толока 2020

Схожі фільми: @dtnclcir478 #clhlvxj 4225 M27GFDTYVXJF @nphynzc825 #dwkqurdj 2617 IZ5E1371 @nlsipsx163 #ipbaqvjo 1966 YG8T7S9 @szaxhck862 #dnzool 2220 1E3WF4H6 @zsnfsjpk865 #dcqks 6575 HPGTAE1 @iiswdoz519 #uqhws 3997 7VKITLSA @ymmrlbbu23 #uzcag 6075 4CWFX7XH7D6N

.

Post Reply