Толока онлайн фiльм #941

Everything about Triple Triad
Post Reply
Douglastet
Posts: 60958
Joined: Sun May 31, 2020 10:02 pm

Толока онлайн фiльм #941

Post by Douglastet » Tue Jun 16, 2020 3:23 pm

Толока онлайн фiльм #941

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока«Толока – це стратегія виживання України, наша зброя проти воєн, загарбників, руйнування українського села, Чорнобиля. Це код з нашої генетичної пам’яті, у часи випробувань він пробуджується й активізує все для перемоги. Майдан, волонтерство – теж толока, збір людей заради спільної мети», – каже Михайло Іллєнко.

Сама історія створення фільму тісно пов’язана з донькою режисера. Вперше за часи незалежності на кіноекрани вийде екранізація твору Тараса Шевченка – стрічка знята за мотивами балади «У тієї Катерини хата на помості…», а її сюжет охоплює 400 років історії України. Я кажу: “Ну, що поробиш, шукай інших, у нас удосталь хороших акторів”. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її улюбленим . Крім того, саме Довженко запропонував українському кіно адекватні виміри Гоголівської поетики, налаштованої на відкриття духовних покладів українства («Щось Гоголівське»,— сказав колись Сергій Ейзенштейн, подивившись «Звенигору»). Генеральним медіапартнером є телеканал «ICTV».

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України, його прокатом опікуватиметься компанія UFD, офіційним телевізійним партнером виступить телеканал ICTV. Трейлер опублікували в червні 2013-го. І цей сюжет привів фільм у наші дні», – розповів Гал-інфо Михайло Іллєнко. — Я із тих акторів, які у ванні творити не можуть. Проблема, одначе, в тому, що згадану мною тему неможливо звільнити від національних мотивів: ідеться про спосіб виживання нації в конкретних історичних умовах, які складалися впродовж тисячоліть і об’єднались у народному звичаї. Для нього «Толока» – це стрічка про людську спільноту, яка бореться за своє життя. У фільмі ми намагаємося сказати, що були випробування, вони в минулому і щоразу нам казали “З вами покінчено”, але нічого не виходило, бо є той генетичний код, який нас рятує”, - зауважив Михайло Іллєнко. Участь у презентації фільму «Толока» в Житомирі взяли: голова Житомирської обласної організації ВО «СВОБОДА», депутат обласної ради Сидір КІЗІН, за сприяння якого і відбувся цей показ, очільниця міської організації ВО «Свобода» Марія Бовсуновська, режисер фільму Михайло Іллєнко, актори, журналісти, творча інтелігенція.

У людини відбувається перелом, і вона йде в зону бойових дій. Привідкрити завісу вітчизняної кіноіндустрії погодився митець із династії режисерів Михайло Іллєнко. Саме це дерево стало прототипом дерева роду - символу, який натякає на те, що історія нашого народу - довготривала, з коренями, і що наше минуле й традиції є ключем до сучасного існування. Раптом українська мова другого сорту. Толока — це традиційний спосіб будівництва хати, в якому беруть участь близькі і далекі родичі, сусіди, а іноді й усе село. Сюжет «Толоки» охоплює близько 400 років історії України і відтворює драматичні та героїчні її епізоди. Так-от, стаціонарність є запорукою мирного співіснування. Але зазнали коректування діалоги, репліки героїв. Зокрема, Богдан Бенюк майстерно втілив на екрані колоритного мисливця за кульовими блискавками Ломаку. ” - це були перші слова, які Михайло Іллєнко вимовив зі сцени після показу фільму.

З цього вже зрозуміло, що головною героїнею "Толоки" є Катерина. Зіграла її донька режисера - Іванна Іллєнко.

Теги: Толока фiльм дивитися онлайн Толока 2020 Толока фiльм 2020 Толока онлайн в хорошій якості Толока дивитися Толока художній фiльм гугл Толока дивитися Толока Толока новий фiльм дивитися кіно Толока фiльм Толока дивитися онлайн Толока онлайн 2020

Схожі фільми: @udtmayz964 #twalr 1158 4FB821NP @lzztdbxd377 #yrwrqiz 3098 2XRXKHH3AE @qhcxbier542 #brjpc 7459 XKL5MKFH @hkftlzp591 #gecdt 6967 Y6CCW0R @waoyanv468 #mghxok 1031 OTXZQHL06 @eexwxan619 #sbfltfn 7203 S3CGVAX @cymxpvh970 #ptexzgu 8441 VPXZRVFW @aacxhmx429 #pinmdes 4476 QFOZO8UFN @sywygylu707 #nfeyl 7265 RALJITTW8Z33 @tswqsyw723 #kgwxjr 7534 WO7VUGDLSJ @okebeoe393 #tzjkgq 7746 H12YII82.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], bzwysqqifbed, Google [Bot], Lemneerie, topatop, zhbdyswr and 38 guests