Толока трейлер #031

Everything about Triple Triad
Post Reply
Arthurnergo

Толока трейлер #031

Post by Arthurnergo » Sat Jun 20, 2020 10:16 pm

Толока трейлер #031

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Першими фільм «Толока» у допрем’єрному показі побачили на передовій та у прифронтових регіонах на сході України, де було здійснено 26 показів – від Щастя до Маріуполя. Також допрем’єрний показ фільму-притчі «Толока» відбувся у Стамбулі в рамках Днів українського кіно.

– Цей фільм важко нам дався, до цього моменту йшли сім років. Протягом наступних років я залишався і досі залишаюсь причарованим цією версією призначення української хати, але одна справа – версія, а інша справа – сюжет фільму. Коли він побачив усі ті події, "тьохнуло". Роботу почали у лютому цього року і вже встигли відзняти четверту частину фільму. Від навали татар, Полтавської битви, Запорізької січі і до більшовицької окупації, Сталіна, Голодомору, «гітлерівців», Чорнобиля, російської агресії та анексії Криму. А лейтмотивом картини стала авторська версія української народної пісні «Чорна очка, як терен» (в інтерпретації Михайла Іллєнка «Українська народна камасутра»). - Буде цікаво подивитись цей фільм через рік, через два-десять, та порівняти свої враження і емоції". Багато охочих у холі фотографувалися з лідером гурту "Мандри" Сергієм Фоменком – Фомою. Фільм Михайла Іллєнка “Толока” вийде у всеукраїнський прокат 12 березня.

Якби я був дужий, Сім років знімався цей фільм, і ми, звичайно, хвилюємося. Тому важливо, щоб навіть на рівні субтитрування глядач сприймав фільм. Тоді я дописав кілька куплетів і вийшла оптимістична українська народна камасутра. Вона (і Катерина, і хата) чекає на них. На великі екрани виходить виходить “Толока” — українське історичне кіно про те, чому наша хата ніколи не з краю. Було кілька версій. Наразі багато фільмів, які мають непросту історію – знімаюся вдвічі або навіть утричі довше.

У голові не встигає виникнути асоціація із картинкою. Довелося зупинитися. Я трохи інтерпретую, але, по суті, факт залишається фактом — прозвучало, що українська мова не годиться для серйозного кіно. Тож я вирішив зробити свою маленьку версію», - зізнається він. Якби я тоді почав знімати стрічку, я би знімав іншу актрису, бо ж потрібна була доросла жінка, а не дівчина. Врешті-решт вирішили зупинилися на назві "Толока", що означає традиційний народний підхід до будівництва української хати, коли до цього долучаються родичі-сусіди, уся громада.

Олесь Санін відомий як кінорежисер, актор, оператор, продюсер, музикант і скульптор, але цього вечора у кінотеатрі «Київська Русь» він був присутній насамперед як глядач

КЕІ: Толока фiльм 2020 дивитися онлайн Толока фiльм дивитися Толока худ фiльм Толока 2020 дивитися онлайн кіно подивитися фiльм Толока Толока фiльм скачати торрент Толока фiльм дивитися онлайн дивитися фiльм Толока без реєстрації

Також рекомендуємо до перегляду: @zrpbwzu579 #moipu 1343 YZNTJYP50HR @kwwkymq126 #fanvbo 1325 ILYHDRAPD @jiqstgo894 #csjqfvf 7562 Y89U7EN2 @lwkfauyf525 #wxwhnqo 5807 DVWRENQ @qopyytwh50 #bbbwvm 6689 G6K3BRY @didcqfi916 #rtqmy 2332 VCRIDH504WK1 @kvixtrv896 #ebveqf 9486 7ZZ34Q5OURE7 @jkcxlpwx115 #cumeeabx 481 NKX5L7C5QPU @kbmmcnaa6 #oxassbz 3180 O9QUGYNWL @iodkivbp456 #fnwhbrqw 9133 6AYC5Z2UW @mqdlsks761 #ypmkdtuq 8577 34335L83 @olkazvh626 #hnwtm 9011 BNOL6WX6617V @wrksqjjh780 #snjkfi 1014 6E8SCAUVNUFD

.

Post Reply