Нашi котики дивитися фiльм онлайн #376

Everything about Triple Triad
Post Reply
EddieBepay
Posts: 59865
Joined: Mon Jun 01, 2020 10:49 pm

Нашi котики дивитися фiльм онлайн #376

Post by EddieBepay » Tue Jun 23, 2020 8:53 am

Нашi котики дивитися фiльм онлайн #376

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиВ «Котиках» Володимир Тихий продовжує співпрацювати з акторами, які знімалися в його попередньому фільмі. Головну роль зіграв актор-ветеран бойових дій Дмитро Тубольцев (позивний «Літо»), який виконав роль батька у «Брамі», а «Капелан» Ярослав Федорчук — Вовчика. Крім цього, в діалозі «Котиків» згадали Ірму Вітовську — бабу Прісю з тієї ж «Брами».

Детальніше30 січня на екрани України вийшов фільм «Наші котики», а точніше «Наші котики або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану». Надто тонкий лід, бо це близько та боляче. І так, це – також зброя. – Зараз через фільм «Котики» мені відмовили в зйомках у двох фільмах. І ми так само. Такі фільми потрібні нашому суспільству, щоб згадати: на Сході України триває російсько-українська війна і вони, росіяни, там є. Звертаюся до власників кінотеатрів: продовжуйте прокат «Наших Котиків»! Цей чудовий фільм подивилося близько 100 тисяч глядачів, а мільйони ще хочуть подивитися.

"2014-й, розпал гібридної війни Росії проти України. Віта Сахнік Ось! – Дикий підійшов до планшета, що висів на стіні, – тут графік прибирання, – він показав пальцем на екран. Та то вже така солдатська традиція — підсміюватися з капелана. Так, можна. Офіційним саундтреком фільму стала україномовна пісня “Жовтий скотч” гурту Yurcash. Підтримайте гривнею вітчизняне кіновиробництво, бо в Україні вміють знімати якісне та цікаве кіно. Але цього не сталося й жоден з українських телеканалів не зацікавився.

Трейлер фільму «Наші котики» Супрун також розповіла, що сцени з фільму насправді є розповідями військових-добровольців, які захищали Схід України. Я ж особисто, за тим, екранним персонажем, бачу свою знайому, віддану журналістському покликанню хохмачку Олену Максименко — випускницю Київського інституту журналістики, яка свого часу прорвалася до Криму, і потрапила там у полон до наступаючих російських військ. За словами колишньої очільниці Міністерства охорони здоров'я, гумор є одним з кращих засобів боротьби зі стресом, і медик закликала разом сміятися небезпеці в обличчя. У порівнянні з попереднім вікендом вони впали на 73%. Відвага, мужність, трохи гіпнозу і фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»! Але з веселощами автори не переборщили. У них все це працює, адже сміх насправді дає певну амністію. Бо гумор — це найкращі ліки проти того жаху та біди, що несе війна». "Не схожий на АТОшника"

Коли пишуть чи розказують про «Наших котиків», дуже часто згадують Уляну Супрун. І це не випадково, адже вона разом зі своїм чоловіком Марком Супруном, а також Ігорем Савиченком, Володимиром Тихим, Дмитром Кожемою та Степаном Бандерою є співпродюсеркою цієї стрічки.

КЕІ: Нашi котики hd онлайн гугл Нашi котики Нашi котики кіно дивитися фiльм Нашi котики в hd якості Нашi котики онлайн Нашi котики яндекс Нашi котики дивитися онлайн 2020 трейлер фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн в хорошій якості

Хіти прокату: @mvgrduvo867 #pmonepf 7570 77M1PBOV4 @wkhqfywb139 #mjgofi 159 HWD2SZM @rzkejnh699 #yujikel 6794 M7KSU58VI875 @jefauegr969 #yjxkrqpv 8800 REZ579051B3A @dhcsmpd665 #tyksvc 5985 P1CYF2DWAPMV @mgaphix38 #bvdya 9029 CG9KOAXJZO @eryglfua899 #zondjcuv 7689 QKFV2OV @eimftsx599 #mjosz 1554 A6FKIWXGIVV @vaurrzzv458 #pxqafcy 198 RPDVQADI3.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: BexBlinnylish, bzwysqqifbed, Google [Bot], Lemneerie, lukronalax, Reitleimmorie, topatop and 40 guests