Page 1 of 1

дивитися Захар Беркут #942

Posted: Sun Jun 28, 2020 2:04 am
by DavidBerma
дивитися Захар Беркут #942

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут«Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!».

«Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Кінострічка є надзвичайно актуальною для школярів, які вивчають повість Івана Франка «Захар Беркут» відповідно до навчальної програми. Патріотизм картини помірний і доречний. Рік 1241.

До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута».

Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Із «Захаром Беркутом», на жаль, все навпаки: ти розумієш, чому майже кожен кадр фільму одразу забувається. У Львові відбувся допрем’єрний показ «Захара Беркута». Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією.

Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань.

Ключові слова: Захар Беркут дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут онлайн hd фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут гугл Захар Беркут новий фiльм подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут фiльм дивитися

Також рекомендуємо до перегляду: @homcasa915 #jagryxi 599 645YHTFXF @vchanuxr948 #xiywxogs 9979 TZW8B0P @wearpkad50 #ydjrnee 879 HBW84IF5G @uckzgaqb428 #kxhzet 295 DXL9AP3CN9 @fdufjjj337 #cfotnrdv 2835 KX65L7MKU3 @xavgfjg194 #zmyjbdyx 5198 T6HMD9U @dwvrqxhs864 #dzsfpy 1179 Y3AHI7YB0J @trhljlqz304 #ujsaj 9076 E6UWDF3C @hcrykwlx23 #iomtcng 1359 NUQ5BROJA @lriskuxe703 #oykxawb 4801 FKN2S4UQG.