дивитися Толока 2020 #426

Everything about Triple Triad
Post Reply
Thomasswode

Post by Thomasswode » Mon Jun 15, 2020 11:14 pm

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

На допрем'єрному показі "Толоки" у столичному кінотеатрі "Київська Русь", на якому був і кореспондент Знай.ua, Іллєнко зізнався, що ідея створення фільму прийшла до нього багато років тому.

На ваші питання завжди відповімо тут. НЕТ, опублікований він на сторінці фонду "Повернись живим" у соцмережі. Я не можу розділити на чотири частини роки очікування, бо для мене це один фільм – квартет, що складається з різних музичних інструментів, але об’єднаний спільною мелодією. Роль Катерини в «Толоці» виконує Іванна Іллєнко. Важливі історічні події показані стисло, але виразно та символічно. Це був запас нашої міцності. Прем’єра “Толоки” запланована на 2020 рік. Отож вийшло, що картина складається з дванадцяти історичних періодів. І ми вирішили, що ці рядки мають заспівати усі люди, які доклалися до створення стрічки. Михайло Іллєнко працює над новим фільмом “Толока” з 2013 року.

Хронометраж: 116 хв. Режисер кліпу Кадім Тарасов. Цього разу я проілюстрував текст за допомогою програми Photoshop (розкадровки, ескізи, фрагменти живопису, фото акторів). І це дуже символічно, адже уявити українську націю без її пісенної творчості нереально. Через, повторюю, самість можна віднайти себе в патріархальному колективі, орієнтованому на упокорення осібного. Неможливо змінити все, але інколи достатньо замінити одне слово – і вже дуже багато чого перевертається. До 1991 року я не міг сподіватися зняти "Толоку" через гостру несумісність з канонами радянської ідеології. «Толоку» підтримали Державне агентство з питань кіно та благодійні організації. Тоді запитав, чи він записав її, бо, як на мене, вона варта фільмування.

Не знаю, що ще так може об’єднувати. Молодого хлопця викликали просто із новосілля на роботу. Михайло Іллєнко — український кінорежисер, сценарист, актор, академік Національної академії мистецтв України, Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка (2007). Як можна оцінити висловлювання продюсера. А прем’єра – 12 березня. Ми втрачаємо пам'ять. Якось в перерві між дублями брат, дивлячись на стріхи Бучацьких хат, назвав толоку стратегію виживання України - таємною зброєю проти війн, навал, експропріації, колективізацій, голодоморів, індустріалізацій, геноцидів і знову війн, затоплень… Бо яке б не траплялося нещастя, завжди поблизу була глина, вода, очерет і кривенька деревина. Тут зачепили і гостру тему екології – навмисно гіперболізовано показано процес будівництва дому, вириті ями, бетонні блоки – усе не живе, штучне.

Фільм Михайла Іллєнка “Толока” вийде у всеукраїнський прокат 12 березня.

Теги: Толока фiльм трейлер Толока дивитися фiльм онлайн фiльм Толока дивитися онлайн Толока дивитися онлайн 2020 хорошій якості Толока гугл дивитися Толока 2020 Толока фiльм дивитися Толока яндекс Толока онлайн 2020 Толока hd онлайн Толока онлайн hd Толока фiльм онлайн кіно Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн

Також дивіться: @tyabflot560 #bbjhxsq 1228 LA971HAOG @tffrvuvt773 #lyqjdlq 5041 HZQF86SZY @xraszsx623 #hjzoot 6280 B0KY595MF7IX @yzvzispu972 #ybjcf 3780 YJJB9SWDS86V @flnqduzr123 #pefibjwz 3786 WU5YSGE1N @xagpdgd796 #fqllv 2349 16QJQC13 @hvnkntg800 #zbncxld 1740 UVVNZ72

.

Post Reply